Aktuality

VÁNOČNÍ BENEFIČNÍ ODPOLEDNE PRO KLOKÁNEK

Přijďte prožít předvánoční čas ve společnosti dětí a podpořit dobrou věc. Program pro vás přichystalo Děti a divadlo ve spolupráci s Divadlem APROPO a Divadlem Dokola.

Je pro Vás připraveno několik divadelních představení, rozvícení vánočního stromečku, koncert či vánoční dílnička.

VYJÁDŘENÍ K NABÍDCE SPOLEČNOSTI DOMOZA PROJEKT S.R.O.

Pokud jste obdrželi emailovou nabídku ke zpracování projektů společností DOMOZA projekt s.r.o., která informuje o dotačních titulech přes naši MAS a zpracování projektů z Integrovaného operačního programu podporovaného prostřednictvím MAS Vyhlídky,z.s. - upozorňujeme, že nabídka neobsahuje zcela přesné informace.

Není nám známa kvalita služeb a upozorňujeme, že nemáme informace o zpracování projektu žadateli MAS Vyhlídky. Vybízíme k využití bezplatného konzultačního servisu MAS Vyhlídky a informací, které vám zasíláme.       

Tým kanceláře MAS Vyhlídky,z.s.

!!! Varujeme žadatele v programu NZÚ Light před praktikami společností ALPHA SOLAR SYSTEMS s.r.o. a NÁRODNÍ DOTAČNÍ CENTRUM s.r.o.!!!

Upozorňujeme žadatele, že společnosti Alpha Solar systems s.r.o. ani Národní dotační centrum s.r.o. NEPATŘÍ mezi registrované poradce programu NZÚ Light, nejsou Fondem oprávněny poskytovat poradenství k tomuto programu ani používat ve svých materiálech logo SFŽP ČR či jakýmkoliv jiným způsobem navozovat zdání akreditované spolupráce s Fondem, jak to činí ve svých propagačních materiálech a smlouvách o zhotovení díla. Fond se již v té věci obrátil na příslušné orgány.